O mnie

Nazywam się Artur Florczak. Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH). Specjalizacja – Zarządzanie Kapitałem Ludzkim. Zawodowo działam w branży HR oraz IT prowadząc Soft Garden oraz Human Garden. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowałem jako menedżer w firmach polskich i międzynarodowych. 

Jestem autorem wielu publikacji z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, między innymi dla Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, Magazynu Rekruter, NaTemat.pl, WP.pl, Magazynu BRIEF. Najpopularniejszy artykuł (ponad milion wyświetleń) zatytułowany „Atmosfera w pracy”.

Stworzyłem jedną z największych stron w mediach społecznościowych, poświęconych pracy i rozwojowi osobistemu – Szukam Fajnej Pracy.

Łączę aktywną społeczność liczącą ponad 100 000 osób. Prowadzę również blog ekspercki w opiniotwórczym serwisie NaTemat.pl.

Aktywność w tych obszarach zaowocowała miejscem na podium w rankingu HASH | FM w kategorii „Motywacja i Rozwój”, skupiającego kilka tysięcy wpływowych twórców w Internecie.

Prywatnie jestem entuzjastą Formuły 1 oraz biegania.


Kontakt

Linkedin-icon