Najgłupsze pytanie rekrutacyjne jakie znacie?

.
.
Zapytałem na Facebooku o najgłupsze pytanie rekrutacyjne jakie znacie. Wasze odpowiedzi są czasami zaskakujące 🙂 Zachęcam do lektury.
/
Anna: „Fragment mojej rozmowy rekrutacyjnej (przedstawiciel handlowy) sprzed ładnych kilku lat. 
Zrobił na mnie takie wrażenie, że pamiętam do dziś…
rekruter: Co nosi Pani w torebce?

ja: Wie Pan, zapytać kobietę co nosi w torebce, to trochę tak jakby zapytać ją z kim spędziła wczorajszą noc…
rekruter: A z kim spędziła Pani wczorajszą noc?
ja: No dobrze pokażę Panu co noszę w torebce…”
.

Najgłupsze pytanie rekrutacyjne jakie znacie_____________?

Posted by Szukam fajnej pracy on 21 września 2015

.

.

.

 
Sylwia: „Dlaczego akurat nasza firma, dlaczego zainteresowało panią akurat nasze ogłoszenie?? Zawsze miałam ochotę odpowiedzieć „Bo szukam pracy i każde ogłoszenie tego typu mnie interesuje”, ale jak wiadomo nie mogłam”.

 

Artur Florczak Opublikowane przez:

Nazywam się Artur Florczak, tworzę ten blog. Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH). Specjalizacja – Zarządzanie Kapitałem Ludzkim. Zawodowo działam w branży HR oraz IT prowadząc Soft Garden Sp. o.o. oraz Human Garden. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowałem jako menedżer w firmach polskich i międzynarodowych. Jestem autorem wielu publikacji z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim. W marcu 2010 roku stworzyłem jedną z największych stron w mediach społecznościowych, poświęconych pracy i rozwojowi osobistemu – Szukam Fajnej Pracy. Dzisiaj strona łączy aktywną społeczność liczącą ponad 100 000 osób. Od wiosny 2012 roku prowadzę blog ekspercki w opiniotwórczym serwisie NaTemat.pl. Aktywność w tych obszarach zaowocowała miejscem na podium w rankingu HASH | FM w kategorii “Motywacja i Rozwój”, skupiającego kilka tysięcy wpływowych twórców w Internecie. Prywatnie jestem entuzjastą Formuły 1 oraz biegania.